Přidat firmu Přidat firmu Přidat firmu Přidat firmu Přidat firmu

KATALOG FIREM, SLUŽEB, INSTITUCÍ, FIRMY- SLUŽBY.CZ

Již registrováno 131464 firem a institucí   |   Pondělí 25. března 2019   |   svátek má Marian   |   Kurzy - EUR: 25,725 Kč   GBP: 29,952 Kč   USD: 22,761 Kč  

O nás

 

img-about-us.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 img-logo.jpg

Katalog Firmy-sluzby.cz

Ať už podnikáte v jakémkoliv odvětví je v dnešní době klíčové, aby Vaši firmu lidé našli na internetu.Ucelený internetový katalog firem FIRMY-SLUZBY.CZ je tím nejvhodnějším řešením jelikož se specializuje pouze a výhradně na kvalitní prezentaci firem z celé České republiky. Naší prioritou je rovnoprávnost prezentování firem bez ohledu na jejich zisk a postavení na trhu. Podmínky pro prezentaci firem jsou v našem katalogu nastaveny tak aby docházelo pomocí katalogu k rozvoji Vaší firmy  formou zviditelnění na internetu a  následnému nárůstu potencionálních zákazníků. Naše obchodní politika má za hlavní cíl jediné: maximální kvalitu prezentace Vaší firmy , rovnoprávnost mezi všemi firmami zařazené v  datábazi, rovnoprávnost při možnosti inzerování a využívání dalších služeb a v poslední a nejdůležitější řadě nezatěžování Vašeho rozpočtu nesmyslnými poplatky za naše služby.

Vývoj našeho katalogu firem FIRMY-SLUZBY.CZ je neustále v pohybu. Připravujeme pro Vás již brzy další možnosti na základě kterých budete moci svou prezentaci v internetovém katalogu firem zase posunout o krok vpřed.
                                                                   
                                                                                                                                                      
Vaše maximální spokojenost je pro nás signálem úspěchu a smyslem celého projektu.

 

 

Katalog a jeho přednosti

Všichni  zákazníci, zařazení do našeho katalogu, pravidelně rotují od první pozice svých kategorií a lokalit na pozici následující. Po náhodném časovém  intervalu  který  se nastavuje  každý den se posouvá  firma na následující pozici. Tímto zaručujeme rovnoprávnost a průhlednost našeho katalogu  pro Všechny podnikatele z České republiky. Tohle pravidlo je pevně zakotveno v bodech společnosti a patří mezi stavební pilíře celého projektu.